Seriály online, které byly ve videích na tomto blogu můžete najít na iserialy.sk !!


Ikdyž blog končí, nechala jsem si Vás na blogu life-someone, doufám, že s tím nemáte problém !!

Call

Říjen 2009

Brouček se ozývá...

18. října 2009 v 12:46 | Call |  Moje tlachání
Proč Brouček? Nazvala mě tak IONEL, tak teda dík :D

Mám tady pár informací pro Vás, ikdyž pro Vás určitě postradatelných...

Přihlásila jsem se do SonS(nejlepší song), normálně se tady do těchto soutěží moc nehlásím, ale je to u IONEL, takže jo...vybrala jsem si písničku od Evanescence a přesně Bring me to life..nevím, jsou tam přihlášené lepší sony, třeba od The Who apod. Pokud byste přece jenom chtěli hlasovat tak tady.
Pár informací k tomuto blogu, na blog nemám čas a ani mě moc nebaví, momentálně spíš napíšu něco na svůj osobní blog, než něco zkopíruji, takže bych nepočítala s nějakými velkými aktualizacemi.Jinak začínám mít alergii na modrou a proto jsem šla na jeden blog, kde je mnoho talentovaných lidí a umí to s grafikou, kde jsem si vybrala lay s Jethrem Gibbsem, úplně boží, to mi věřte. Ovšem bude to trvat trochu dýl, protože ještě není nařezaný.
Potom bych chtěla podat informaci, že tady bude ještě tento měsíc tkz. třídění SB, některá Affs jsou úplně neaktivní, některá sem prostě nechodí vůbec a některá jsou hodně aktivní, nebude žádný zápis, já si sama popřemýšlím, druhým důvodem je taky čas, který navštěvování SB vezme. Asi jste si všimli, že jsem kdysi chodila k SB každý druhý den, měla okomentovaný každý článek, ted´jsem bud´líná nebo za to může škola.
Ceny za soutěž, kde jste měli poznávat postavy Lost budou do konce měsíce, pravděpodobně o prázdninách.
Do konce měsíce to tady taky dám do pořádku, doplním epizody seriálů, doplním nové shooty apod., ale zase až o prázdninách, jelikož poslední dobou nejdu spát před půlnocí...
I přes pramálo času jsem spustila blogový projekt, pokud bude fungovat, tak jak to mámv plánu, koupím si webovou doménu. Jde prakticky o projekt, kde se seznámí blogeři a najdou zde všechno, co je potřeba k blogování vědět. Kdysi jsem něco podobného měla, ale propadlo to "blogové depresi", kdy jsem zničila všechny svoje blogy. Však víme. Můžete se bud´to zaregistrovat jako členové nebo jako moderátoři. Myslím, že Vy jako pravidělní návštěvníci vyhovujete v moderátorství, protžr máte bud´to autorské blogy nebo kopírujete se zdrojem a chápete aspon´základní pravopis, pozor né pravopys xD...Projekt funguje dva dny, mám zatím dva moderátory, sháním grafika, zatím tam nic moc není, ale poslední dobou toho mám fakt dost...pak si ještě ztěžujte, že nechodím na IcQ xD..projekt leží tady.
V listopadu bude blogová pařba, proč? Cote de Pablo bude slavit xD

Pokud jste se dostali až sem děkuji...

PS: Hledá se nadaný grafik, který by měl zájem spravovat projekt a měl aspon´jednou za týden čas. Piště na blogfanatics@gmail.com...

Dík :D

SonS 3. kolo

16. října 2009 v 17:05 | Call |  Velké soutěže
Anketa ze SonS- 2.kolo

Fanoušky více zajímají vztahy než věda

7. října 2009 v 12:00 | Call |  Jiné(B)
Kdyby záleželo na fanoušcích, Temperance Brennanová a Seeley Booth, hlavní postavy seriálu 'Bones' studia Fox, by spolu byli už nyní. Žádné další škádlení, žádné triky, žádné protahování.
Alespoň si to myslí Emily Deschanel podle odezvy od fanoušků. 'Lidé vždy chtějí vědět, kdy se dají dohromady. Když mě někdo zastaví na ulici nebo podobně, vždy se ptají." Emily hrající Brennanovou, neboli 'Kůstku', brilantní forenzní atropoložku, autorku detektivek, poradce FBI, žádá o trpělivost. Ale upřímně řečeno, i ona touží po jejich spojení. "Je to něco, na co všichni čekají, už dlouho. Existují ale obavy, že to rozptýlí romantické napětí mezi nimi." Věří, že nakonec dojdou uspokojujícího konce, ale kdy? "Řekla bych tak desátá řada", vtipkuje. Podle mě teda ehm, asi většina znáte můj názor na "párování" v seriálech, nemám ráda Kibbs, Tiva, B&B, Chameron, Huddy(sorry Jenny)..prostě mi to nesedí, přece ten seriál, at´už detektivní, doktorské..jsou tam proto aby makali..mám ráda vědu, takže mi docela někdy vadí, že to FOX takhle kazí, možná to je samotná Katchy.

Titulek článku je povinná položka

6. října 2009 v 15:18 | Call |  Moje tlachání
ASI mi hráblo, nevím, prostě z důvodu toho, ehm, že bych asi měla navštívit psychouše Vám musím oznámit zprávu. Zpráva tot´taková pro někoho naprosto nepochopitelná: "Jsem v kvartě na víceletém gymplu, jakože devátá třída na základce, na gympl jsem šla právě proto, ehm, že mě donutili rodiče, jak jinak, že?.jenomže jsem se teda rozhodla, že bych letos mohla zkusit přijímačky, pokud to nedám, zůstanu na gymplu, kde je teda nuda. Chtěla bych jít studovat Střední policejní školu v Brně, jenomže to hnusné číslo, které ukazuje, kolik se loni příhlasilo a kolik lidí udělalo přijímačky...ani to nebudu psát, jedno je jasný- nelíbí se mi. Navíc musím hoodně šprtat, protože ty přijímačky jsou vlastně na znalosti a taky na fyzické připravenosti, já se radši drtím než abych nekde šplhala..tím chci říct, že na blog budu chodit jenom v sobotu nebo v neděli, pravděpodobně naplánuji články, kouknu k SB, na Srdce, napíšu jeden článek na svůj jiný autorský blog.Prva jsem chtěla blog zrušit, ale nechám ho, abych byla s Váma nějak v kontaktu. Píšu to, jenom, abyste si nemysleli, že je snad konec, někdy může být pět článků za týden, někdy jenom jeden, postarám se každopádně o ten jeden, aby byl."...takže sorry, nevím, jak to udělám, ale já na to školu chci =)


Be Gibbs!

3. října 2009 v 17:06 | Call |  L. J. Gibbs- Mark Harmon
Prostě návod, jak se stát Gibbsem..třeba to nekomu pomůže xD =o)
1.Vždy mějte v ruce kávu.
2.Vaše káva musí být černá.
3.Často zvedejte své obočí při kontaktu s ostatníma.
4.Místo smání se ušklíbejte.
5.Pohlavkujte lidi když jsou hloupí nebo když nedělají to co vy chcete a jak vy chcete.
6.Vždycky se nenápadně přibližujte k lidem kteří se o vás baví.
7.Zkuste zaujmout jakkoukoli rusovlásku se kterou se setkáte.
8.Buďte vždy o krok před ostatníma.
9.Když jste rozmrzelí,nasaďte pohled který vypadá jakoby mohl zabíjet na 200 stop.
10.Začněte v suterénu stavět loď.
11.Ve veškerém volném čase pracujt na lodi.
12.Věřte že všechny počítačové problémy jdou vyřešit restartem.
13.Běhejte rychleji než všichni ostatní.
14.Při řízení ignorujte všechny dopravní signály.
15.Dávejte minimální pokyny.
16.Několikrát se ožeňte.
17.Věřte svému instinktu.Vždycky!
18.Udělejte si pro všechno pravidla.
19.Bijte počítač když přestane reagovat.
20.Všechna klíčová fakta znejte dřív než ostatní.
21.Mějte sebou vždy nůž.
22.Pouze vy můžete porušovat pravidla.


Michaela Conlin in JAG

1. října 2009 v 1:00 | Call |  Angela Montenegro- Michaela Conlin
JAG, to jest seriál z vojesnkého prostředí, který byl kdysi poměrně často sledován..já ho nesnášela, ale je to starší bratr NCIS..Vlastně NCIS je náhražka mín´sledované JAGu..zase z vojenského prostředí..A heleme se, kdo se nám tam objevil..bohužel zase hooodně nekvalitní fotka, věděla jsem to, ale nemohla jsem to najít, věděla jsem to, ale potřebovala jsem důkaz..a je tady..sice strašnej, u souduby možná neprospěl, ale i tak je dobrej xD